IVANIĆ ZAGRMEO PRED REVANŠ! Nismo zadovoljni zbog OVOGA!

20.08.2024

23:15

Fudbaler Zvezde veruje da će ekipa ući u Ligu šampiona.

Norveški prvak Bode Glimt slavio je u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona, protiv Crvene zvezde, pred svojim navijačima rezultatom 2:1.

Domaćin je imao vođstvo od 2:0, dok je nadu najboljem timu Superlige Srbije vratio Ognjen Mimović pogotkom u 75. minutu.

Jedan od iskusnijih igrača crveno-belog tima, Mirko Ivaniić izjavio je da je ovo bio jako težak meč.

- Bila je jedan od najtežih utakmica, ovo je veliki ulog. Oni su dobra ekipa, nismo zadovoljni što smo izgubili, ali dali smo gol, imamo nadu i očekujem da ćemo proći dalje - rekao je Ivanić.

Detalj sa meča Bode - Crvena zvezda

Za kraj je rekao da je njegov tim pokazao karakter i da su dali sve od sebe.

- Nije bilo teško kontrolisati loptu, nima ovakav teren više odgovara, malo smo se povukli u prvom poluvremenu, dosta smo se patili, ipak nismo dobro otvorili drugo poluvreme. Pokazali smo karakter, dali smo sve od sebe - istakao je Mirko Ivanić.

Revanš na stadionu "Rajko Mitić" igraće se 28. avgusta od 21 čas, pred rasprodatom Marakanom, posle ovakvog rezultata na severu Norveške.