DELIJE "POSTROJILE" IGRAČE ZVEZDE! Prvotimci crveno-belih morali na "ribanje"! (VIDEO)

20.08.2024

23:09

Srpski šampion izgubio minimalnim rezultatom u Norveškoj.

Nije uspela Crvena zvezda da se sa pozitivnim rezultatom vrati iz Norveške, gde je poražena od Bod Glimta rezultatom 1:2 u plej-ofu za Ligu šampiona.

Bledo izdanje srpskog prvaka u prvom poluvremenu, a naročito sredinom drugog, kulmiralo je sa dve lopte u mreži golmana Ilića.

Ipak, zahvaljujući pogotku Ognjena Mimovića, koji je ujedno postigao prvi pogodak na evropskoj sceni, izabranici Vladana Milojevića donose samo jedan gol zaostatka.

Posle utakmice, crveno-beli fudbaleri su otišli kod svojih navijača da im se zahvale na podršci koju su im pružali tokom svih 90 minuta na Aspmira stadionu.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Igrači Zvezde su otpozdravili navijačima, uz obećanje da će u revanšu kroz osam dana na rasprodatom stadionu "Rajko Mitić" anulirati rezultatski zaostatak i izboriti plasman u najelitnije evropsko klupsko takmičenje.

Revanš na nekadašnjoj Marakani zakazan je 28. avgusta, u terminu od 21 čas.