ZVEZDA KAPITULIRA U NORVEŠKOJ! BODE VODI 1:0

FK Bodo/Glimt - FK Crvena Zvezda

1:0

52' Bjortuft

TOK MEČA

52. minut - Gol! Bjortuft je strelac

48. minut - Bode opasno napada od početka drugog poluvremena, ali neodlučnost pred golom i sjajna intervencija Ilića na golu Zvezde spašavaju crveno-bele.

Početak drugog poluvremena

Kraj prvog polvremena

40. minut - Prečka spasila Zvezdu. Bode blizu gola nakon brze kombinacije.

29. minut - Zvezda odoleva priticima. Defanziva Delija na visini zadatka.

19. minut - Bode preti. Iz kontre su lako došli do gola Zvezde, ali je napadač Norveške nije imao tako precizan šut.

15. minut - Prvi korer i šansa za ekipu Bodea.

MEČ JE POČEO

SASTAV:

STADION: Aspmira. SUDIJA: Ivan Kružlijak (Slovačka).

Bodo Glimt: Haikin - Sjovold, Bjortuft, Gundersen, Bjorkan - Evjen, Berg, Burnstad Fer - Mata, Hog, Houge

Crvena zvezda: M. Ilić - Rodić, Spajić, Điga, Sol - Elšnik, Hvang - Olajinka, Ivanić, L. Ilić - Endiaje

Fudbaleri Crvene zvezde sastaju se u Norveškoj protiv Bode Glimta, u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona.

Srpski prvak imaće težak posao u duelu sa ekipom, koja je u prethodnoj rundi "pregazila" poljsku Jagjeloniju i u dvomeču slavilla sa ukupnih 5:1 prošli na megdan crveno-belima.

Imali su dovoljno vremena na Marakani da skeniraju današnjeg rivala i uoče sve vrline i mane norveškog šampiona, koji i na tabeli domaćeg prvenstva suvereno vlada i grabi ka odbrani titule.

Mirko Ivanić, Inbom Hvang i Šerif Endiaje

Šef stručnog štaba Zvezde Vladan Milojević ima manjih kadrovskih problema, pošto prvi čuvar mreže Omri Glazer nije otputovao sa ekipom, dok Puma Rodrigez nije odradio jučerašnji trening.

Revanš utakmica na stadionu "Rajko Mitić" igraće se 28. avgusta, takođe, sa početkom od 21 čas.

Sva dešavanja sa Aspmira stadiona možete da pratite uživo na lajv blogu našeg portala Republika.rs.