NIJANSE SU SPASILE BODO! Zvezdin PONIŠTEN gol! Endiaj će PROKLINJATI VAR! (VIDEO)

20.08.2024

22:03

Video tehnologija anulirala majstoriju Senegalca.

FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Norveškoj prvu utakmicu plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Bodo Glimta.

Na poluvremenu su mreže mirovale (0:0), ali malo je falilo izabranici Vladana Milojevića stignu do vođstva.

Gol koji je postigao Šerif Endiaj, nažalost srpskog tima, poništen je zbog nedozvoljene pozicije. U 44. minutu, Ilić je imao sjajnu priliku, šutirao je, a lopta je stigla do naparača crveno-belih, koji ju je prosledio u gol.

Tokom prvog poluvremena, videli smo intenzivan pritisak Crvene zvezde na protivnički gol, sa nekoliko izuzetnih prilika za postizanje pogotka. I pored nekoliko izgubljenih prilika, ekipa Crvene zvezde je pokazala izuzetnu upornost i borbenost.

Najveća šansa za Crvenu zvezdu dogodila se u 44. minutu kada je Ilić sjajno šutirao, a Endiaj uspeo da prihvati loptu i prosledi je u gol. Nažalost, radost navijača srpskog šampiona kratko je trajala, jer je gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.