VERONA ŠOKIRALA NAPOLI! Piksi ga PRECRTAO, a bivši "orao" namestio DVA gola! (VIDEO)

18.08.2024

20:54

Domaćin pobedom otvorio novu sezonu Serije A.

U prvom kolu nove sezone Serije A, fudbaleri Verone iznenadili su sve savladavši Napoli rezultatom 3:0.

Ovaj trijumf je postao još značajniji zbog izdanja Darka Lazovića, koji je pružio sjajnu partiju i upisao dve asistencije. Povremeni reprezentativac Srbije je time pokazao da je možda nepravedno izostavljen sa spiska selektora Dragana Stojkovića Piksija za Evropsko prvenstvo, koje je nedavno održano u Nemačkoj.

Prvo poluvreme proteklo je bez postignutog gola, ali je drugo poluvreme donelo potpunu dominaciju Verone. "Hladan tuš" za Napoli stigao je u 50. minutu kada je Roča Livramento iskoristio sjajnu asistenciju Darka Lazovića i zatresao mrežu protivnika, donoseći prednost svom timu.

Darko Lazović je bio ključni igrač u ovoj utakmici, upisavši ne samo jednu, već čak dve asistencije koje su omogućile Veroni da ostvari ubedljivu pobedu. Njegova veština i odlučnost na terenu definitivno su privukle pažnju u ovom meču.

Ovaj poraz pokvario je debi Antonija Kontea na klupi Napolija, pa nažalost po iskusnog stručnjaka, "vatreno krštenje" neće biti upamćeno po dobrom. Verona je pokazala izuzetnu igru i efikasnost, ostavljajući gostima dosta toga da razmotri i poboljša u narednim mečevima.