PIKSI TRLJA RUKE! Pogodili Mitar, Veljko, pa sad i ON! Šveđani poništili njegovu MAJSTORIJU! (VIDEO)

13.08.2024

22:30

Fenomenalan pogodak veziste nije bio dovoljan za prolazak u plej-of.

Fudbaleri PAOK eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su u 3. kolu poraženi na stadionu "Tumba" u Solunu od Malmea 3:4. Prvak Švedske slavio je u produžecima, golom Kristiansena u 99. minutu, pa će crno-beli igrati u Ligi Evrope.

Posle neizvesnog prvog meča koji je završen rezultatom 2:2, navijači su bili spremni za uzbuđenja, a nisu bili razočarani. Samo u prvih 45 minuta druge utakmice, videli smo čak pet golova, što je uzbudilo prisutne navijače, ali će na kraju pobednika rešavati produžeci, pošto je Zeterstrom pogodio u 90.+6. minutu za konačnih 3:3 i odveo duel u dodatnih pola časa.

Ipak, Anders Kristijansen je u 99. minutu doneo trijumf Skandinavcima od 4:3 i odveo ih na korak od grupne faze Lige šampiona.

Rezultat na poluvremenu bio je 3:2 u korist grčkog tima, a junak prvog poluvremena je definitivno bio srpski reprezentativac Andrija Živković. U poslednjim trenucima prvog dela igre, on je postigao gol koji je doneo vođstvo solunskim "ratnicima".

Sa desne strane je ušao ka sredini, majstorski se namestio na levu nogu i pogodio dalji ugao, poznat kao "mala mreža". Ovaj pogodak definitivno je razgalio navijače i uneo dodatnu energiju u tim.

Međutim, Šveđani su nastavili da pritiskaju, najpre izjednačili preko Zeterstrona u sedmom minutu sudijske nadoknade, a u 99. minutu i do potpunog preokreta, pa je slavlje gostiju moglo da počne.