NOVI KIKS "STARE DAME"! Napredak IZNENADIO Vošu u sudijskoj nadoknadi! (VIDEO)

25.08.2024

22:01

Novosađani sve više posrću.

fudbaleri Napretka sa trenerom Stevanovićem

Fudbaleri Napretka su ostvarili značajnu pobedu kao gosti nad Vojvodinom rezultatom 2:1, osvojivši tri nova boda.

Tako su "čarapani" stigli do ukupno osam poena iz šest odigranih utakmica. Iako su sva tri gola postignuta u drugom poluvremenu, Kruševljani su uspeli da zadrže prednost do samog kraja meča, kada je Šarić postigao pobedonosni gol u šestom minutu nadoknade vremena.

Sa samo četiri boda nakon pet odigranih utakmica, Vojvodina se nalazi pri samom dnu tabele Superlige Srbije. Ova situacija stavlja pritisak na ekipu Božidara Bandovića, koja mora da se što pre vrati na pobednički put i osvoji više bodova u narednim mečevima.

Sva tri gola su postignuta u drugom poluvremenu. Iako je domaćin preko Zadija uspeo da izjednači, samo dva minuta nakon što je Petković doveo Napredak u vođstvo, Kruševljani su uspeli da se vrate i postignu pobedonosni gol u poslednjim trenucima meča, tačnije šestom minutu sudijske nadoknade vremena, kada je mrežu zatresao Šarić. Prikazana upornost i borbenost definitivno su zaslužene bodove odveli u ruke ekipe Napretka.

Vojvodina se u narednom kolu suočava sa teškim izazovom, gostujući Partizanu, dok će Napredak dočekati OFK Beograd. Očekuje se da će obe ekipe uložiti maksimalan napor kako bi ostvarile pozitivan rezultat i popravile svoj plasman na tabeli Super lige Srbije.