NEMA KIŠE, ALI SU GOLOVI PLJUŠTALI! Epski meč Kragujevčana i OFK Beograda, EVO ko je slavio! (VIDEO)

25.08.2024

21:24

Viđeno je čak osam pogodaka.

FK Radnički 1923

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca ostvarili su važnu pobedu na gostovanju nad ekipom OFK Beograda rezultatom 5:3, u meču 6. kola Superlige Srbije.

Ovaj uzbudljiv susret odigran je u Zaječaru, a publika je imala priliku da uživa u mnogobrojnim golovima i preokretima.

Utakmica je započela golom Cvetkovića za ekipu OFK Beograda već u 7. minutu, ali je Radnički brzo odgovorio preko Serbečića, koji je poravnao rezultat samo tri minuta kasnije. Kragujevčani su preuzeli inicijativu i stigli do vođstva golovima Ortisa i Ben Hasina, ali je Paločević uspeo da smanji rezultat pred kraj poluvremena.

U drugom poluvremenu, Evandro je ponovo vratio dva gola prednosti za Radnički, ali je Kahvić golom u 61. minutu najavio novu dramu. Konačnih 5:3 postavio je Bevis posle odlične akcije i efektnog udarca, čime je Radnički osigurao pobedu u ovom meču.

Zanimljivo je napomenuti da je u šestom minutu nadoknade isključen strateg Beograđana, Simo Krunić, zbog prigovora. Nakon ove pobede, OFK Beograd će u narednom kolu gostovati Napretku, dok će Radnički dočekati ekipu Crvene zvezde.

Ovaj meč je definitivno bio jedan od najuzbudljivijih u ovom kolu Superlige Srbije.