PARTIZAN BEZ REŠENJA ZA "TRAKTORISTE"! Jovanović odbranio "zicer"!

IMT igra kao domaćin protiv "parnog valjka" na "Kraljevici".

STADION: Kraljevica u Zaječaru. SUDIJA: Marko Ivković.

IMT (4-2-3-1):  Belić, Bastaja, Batis, Popović, Konstantinov, Krstić, Zulfić, Terzić, Kurt, Lutovac, Popović.

PARTIZAN (4-2-3-1): A. Jovanović, Đurđević, Marković, Mujakić, Antić, Ovusu, Zahid, Grimaldo, Natho, Trifunović, Đ.Jovanović.

TOK MEČA

DRUGO POLUVREME

49. minut - Navijači Partizana su zasuli golmana IMT sa 15, 20 patika... Čudna scena na Kraljevici dovela je do prekida meča, prekid je trajao dva, tri minuta, pa je nastavljen.

46. minut - Prva šansa za Partizan, Zahid je šutirao pored gola, uz blok lopta je otišla u korner.

Počelo je drugo poluvreme.

PRVO POLUVREME

45. minut - Završeno je prvo poluvreme, nema golova u meču IMT-Partizan na Kraljevici.

39. minut - Sam finiš poluvremena, nema uzbuđenja posle šanse za "traktoriste".

31. minut - Velika prilika za IMT! Bivši igrač Partizana Aleksandar Lutovac pobegao je Markoviću i izašao pred svog imenjaka Jovanovića, koji ga je pročitao i sjajnom intervencijom odbranio već viđen pogodak! Izvukli su se crno-beli!

19. minut - Mogao je Đorđe Jovanović da se proslavi, međutim, jako loše je zahvatio loptu, Belić je to pokupio.

16. minut - Ništa od šanse iz prvog kornera za Partizan, koji je izveo Natho, odbrana "domaćina" je rutinski očistila opasnost. Sada je Trifunović centrirao, a Popović izbacio loptu.

14. minut - Sada je Marko Ivković kompenzovao situaciju, pa je i Sveta Marković prošao bez kartona, iako ga je bez dileme zaslužio.

12. minut - Konstantinov je na sredini terena grubo zaustavio Natha, ali mu je Ivković progledao kroz prste i oprostio žuti karton, koji je lagano mogao da dobije fudbaler IMT.

6. minut - Nema uzbuđenja na startu utakmice, bez prilika na obe strane.

1. minut - Počeo je susret IMT - Partizan!

Minuom ćutanja odata je počast bivšem sudiji Zoranu Petroviću

Pre početka utakmice minut ćutanja, u znak sećanja na nedavno preminulog bivšeg proslavljenog sudiju Zorana Petrovića!

PRE UTAKMICE

Fudbaleri Partizana u četvrtom kolu Superlige Srbije gostuju IMT, ali ne na stadionu Voždovca gde su "traktoristi" u prošloj sezoni dočekivali rivale, već na novoizgrađenoj "Kraljevici" u Zaječaru.

Crno-beli su potpuno podbacili na evropskoj sceni, gde su najpre deklasirani od Dinama iz Kijeva u dvomeču sa ukupnih 2:9, da bi potom u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evrope ponovo izgubili pred grobarima, ali ovog puta od švajcarskog Lugana rezultatom 0:1.

Budući da su u ovom trenutku bliži Ligi konferencije, nego drugom po jačini UEFA takmičenju, izabranici Aleksandra Stanojevića su daleko fokusiraniji na superligašku trku, gde su na startu prvenstva odlično krenuli.

Aleksandar Stanojević

"Parni valjak" je u prethodna tri meča upisao isti broj pobeda i sa devet bodova jedini imaju maksimalan učinak, pa ukoliko slave i protiv Novobeograđana, ostaće jedina ekipa sa svim trijumfima u novoj sezoni.

Partizan ni u ovom meču nije uvrstio Mateusa Saldanju u protokol, što samo podgreva njegov skoriji odlazak iz Humske ovog leta.

Sva dešavanja sa utakmice IMT-Partizan možete da pratite u lajv blogu "Republike".