U ZVEZDI JE RAZOČARAO: Velikan NEMOĆAN pred Živkovićem!

24.01.2023

21:51

Veliko iznenađenje.

Rišairo Živković

Fudbaleri PSV Ajndhovena doživeli su neočekivani poraz na gostovanju Emenu u prvoj utakmici 18. kola holandske Eredivizije. Utakmica na stadionu De Oude Merdijk završena je rezultatom 1:0.

Domaći tim poveo je u 24. minutu golom 22-godišnjeg francuskog internacionalca Luke Bernadoa, bivšeg igrača mladog tima Pari Sen Žermena. Argentinac na golu gostuju Valter Benitez nije mogao ništa.

Pokušala su Filipsovci da dođu do izjednačenja, dobre prilike imali su Bakajoko i i Simons, ali još gore po goste postalo u 43. minutu kada su zbog crvenog kartona Brazilca Maura Žuniora ostali sa igračem manje.

Ovo je velika pobeda za ekipu u kojoj je svakako najpoznatije ime Rišairo Živković, nekadašnji mladi holandski reprezentativac i bivši fudbaler Ajaksa i Crvene zvezde.

Emen je prvi iznad zone ispadanja sa 15 osvojenih poena, PSV je trenutno treći sa 35.