ZVEZDA BEZ GREŠKE NA "KARAĐORĐU" Crveno-beli upisali tri boda protiv Voše (VIDEO)

25.11.2023

14:52

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu sa 2:1 u 16. kolu Superlige

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu sa 2:1 u 16. kolu Superlige Srbije. Crveno-beli su pokazali dobru partiju na "Karađorđu", a mrežu Voše je zatresao Bukari i to u 3. i 27.

S druge strane, bio je precizan Milosavljević u 12. minutu meča. Izabranici Baraka Bahara uspeli su da odgraju dobar meč pred veoma važan duel u Ligi šampiona sa timom iz Berna.

VOJVODINA - CRVENA ZVEZDA 1:2

VOJVODINA: Carević – Lazarević, Jeličić, Crnomarković, Giorbelidze – Salgueiro, Milosavljević – Radulović, Zukić, Malbašić – Vukanović.

CRVENA ZVEZDA: Glazer – Nedeljković, Điga, Dragović, Nikolić – Stamenić – Bukari, Kanga, Hvan, Ivanić – Endijaje.

TOK MEČA

90. minut - Igraće se još četiri minuta

88. minut - Crveni karton za klupu Voše

85. minut - Bukari ide na klupu, na terenu je Spajić, nova izmena za Zvezdu

76. minut - Nova šansa za crveno-bele! Lučić je uspeo da nadigra odbranu Voše, ali ne i da zatrese mrežu

64. minut - Lekari su opet na terenu! Điga je na zemlji

62. minut - ŠANSA ZA ZVEZDU! Kanga šutira snažno sa oko 20-tak metara, ali pravo u gomana Carevića

60. minut - Žuti karton za Milosavljevića posle grubog duela sa Mijailovićem

58. minut - Dvostruka izmena kod Zvezde: Endiaj izlazi - u igri je Mijatović, Stamenić je izašao - ušao je Mijailović.

57. minut - Mirniji period igre.

Velika borba na "Karađorđu"

52. minut - Velika šansa za Crvenu zvezdu, lopta je bila kod Ivanića, ali nije uspeo da realizuje napad.

50. minut - Dragović je na zemlji, žuti karton za Ranka Popovića koji je u duelu sa kapitenom Zvezde grubo odregovao.

48. minut - Velika šansa za Vojvodinu. Šutirao je Norman Kembel iskosa sa oko 12,13 metara, ali je Omri Glazer dobro obavio posao.

Početak drugog poluvremena

Kraj prvog poluvremena: Vojvodina - Crvena zvezda 1:2.

45. minut - Igraće se dva minuta sudijske nadoknade.

40. minut - Još pet minuta do odlaska na poluvreme.

38. minut - Centaršut Ivanića ka Ndiajeu, brži je bio Carević.

35. minut - Šut Koste Nedeljkovića na pas Ndiajea pored gola, bilo je blizu mreže, ali jako neprecizno.

31. minut - Žuti karton za Lazarevića iz Vojvodine.

27. minut - GOOOOOOOOOOOL!!!! Vodi Zvezda opet je strelac Osman Bukari!!! Sjajna reakcija reprezentativca Gane!!!!

25. minut - Izmena u Vojvodini, povređenog Salgueira menja Norman Kembel.

22. minut - Nema previše uzbuđenja posle izjednačujućeg go

STADION: "Karađorđe". SUDIJA: Milan Ilić (Ćuprija).la Novosađana, obe ekipe drže sigurno loptu u nogama, kada im je u posedu.

17. minut - Pokušala je Vojvodina da pripreti na sličan način kao priliko izjedmnačujujućeg gola, ali je ovog puta Glazer na vreme napustio gol-liniju.

12. minut - GOL!!!!! Odmah je stigla kazna Beograđane, pošto je Radomir Milosavljević umakao defanzivcima Zvezde i poslao loptu sa peterca pored nemoćnog Glazera - 1:1.

11. minut - Umalo da Zvezda stekne dva gola prednosti, udarac Korejca Hvanga pogodio je prečku!

3. minut - GOOOOOOOOOOL!!! Vodi Zvezda golom Osmana Bukarija!!! Kakav početak šampiona! Primio je loptu i iskosa šutirao, savladavši nespretnog Carevića - 0:1

Počeo je meč!

Akteri izlaze na teren, predvođeni sudijom Milanom Ilićem iz Ćuprije.

PRE UTAKMICE

- Uskoro počinje utakmica na "Karađorđu".

14.53 - Izašli su sastavi za današnji meč. Trener Barak Bahar napravio je nekoliko promena, pa se u startnoj postavi našao povratnik iz reprezentacije Osman Bukari.

Na klupi šampiona su: Nikola Vasiljević, Miloš Degenek, Uroš Kabić, Kings Kangva, Aleksandar Katai, Žan Filip Kraso, Vladimir Lučić, Srđan Mijailović, Jovan Mijatović, Stefan Mitrović i Uroš Spajić.

Kod Vojvodine šansu čekaju: Nemanja Toroman, Marko Bjeković, Stefan Bukinac, Norman Kembel, Mihailo Ivanović, Asmir Kajević, Vladimir Miletić, Uroš Nikolić, Siniša Tanjga, Stefan Vukić, Stefan Đorđević.

UVOD

Fudbaleri Crvene zvezde u jednom od dva derbija ovog vikenda, gostuju u Novom Sadu, s ciljem da upišu trijumf i ostanu u trci za šampionsku titulu.

Pred izabranicima Baraka Bahara je veliki izazov, jer se "stara dama" s "Karađorđa" uzdigla posle očajnog otvaranja sezone i ubedljivog poraza na Marakani (0:5), pa je tim Ranka Popovića u međuvremenu vezao četiri meča bez poraza.

Nasuprot tome, beogradski crveno-beli su na šest bodova manje od večitog rivala Partizana, koji u još jednom derbiju ove runde nešto kasnije dočekuje TSC (18.30), a već u utorak čeka ih peto kolo Lige šampiona i utakmica sezone u Bernu protiv Jang Bojsa za ostanak na evropskoj sceni.

Dobrodošli na lajv blog utakmice Vojvodina - Crvena zvezda.