REMI FULAMA I SANDERLENDA U FA KUPI: Mitrovićevi promašaju skupo koštali londonsku ekipu!

28.01.2023

20:19

Srbin je propustio tri dobre prilike. Jednom je glavom sa sedam metara gađao pravo u golmana, a dva puta je iz kaznenog prostora blokiran.

Aleksandar Mitrović

Fudbaleri Fulama odigrali su utakmicu bez pobednika protiv Sanderlenda u šesnaestini finala FA kupa - 1:1. Zbog pomenutog rezultata ekipe će morati da odigraju revanš meč.

Džek Klark doveo je goste u prednost već u 6. minutu susreta na Krejven Kotidžu. Fulam je do izjednačenja čekao sve do 61. minuta kada se u listu strelaca upisao Tom Kerni.

Srpski reprezentativac, Aleksandar Mitrović, ušao je u igru u .66. minutu, a utakmica je imala i te kako zanimljivu i dramatičnu završnicu.

Srbin je propustio tri dobre prilike. Jednom je glavom sa sedam metara gađao pravo u golmana, a dva puta je iz kaznenog prostora blokiran.

Blistao je fantastični golman Sanderlenda Paterson, koji je imao čak 11 odbrana.

Sada će morati da se igra revanš u Sanderlendu, a termin meča će biti naknadno određen.