OSMO SVETSKO ČUDO U HUMSKOJ: Natho promašio prvi penal otkad je stigao u Partizan (VIDEO)

17.03.2023

17:35

Izraelac je prethodno pogodio 26 udaraca sa bele tačke u crno-belom dresu.

Natho promašio penal protiv Surduličana

Fudbaleri Partizana su u 27. kolu Superlige Srbije dočekali Radnik iz Surdulice, a na poluvremenu su već imali dva gola zaostatka (0:2).

Šansu da prepolovi prednost gostiju imao je Bibars Natho u 63. minutu, kada je sudija Momčilo Marković pokazao na belu tačku, posle faula Ranka Jokića nad Rikardom Gomešom.

Međutim, Izraelac nije uspeo da zatrese mrežu, pošto mu je udarac zaustavio golman Surduličana Stefan Ranđelović.

To je Nathu bio 27. penal koji je izveo otakd je na leto 2019. godine stigao u Partizan, a prvi koji nije realizovao, pošto je prvih 26 puta rutinski pogađao.

Na portalu Republika.rs možete uživo iz minuta u minut pratiti tekstualni prenos meča Partizan - Radnik.