KUKU MAJKO, ŠTA UČINI RAJKO? Kiks karijere golmana reprezentacije Srbije (VIDEO)

25.02.2023

17:23

Čuvar mreže Majorke napravio neviđenu glupost.

Predrag Rajković

Fudbaleri Espanjola su u 23. kolu španske Primere na svom terenu savladali ekipu Majorke, a poraz gostiju dobrim delom ide na dušu golmana Predraga Rajkovića.

Tim iz Katalonije je slavio rezultatom 2:1, a za prvi gol na meču je apsolutni krivac nekadašnji kapiten Crvene zvezde.

Srpski reprezentativni čuvar mreže je pokušao da doda loptu jednom od svojih saigrača, ali pas nije bio precizan, već ga je presekao Aleš Vidal koji je potom proigrao Martina Brajtvajta, a Danac je sproveo loptu u mrežu.

Bilo je to u 22. minutu utakmice.

Izjednačenje Majorki doneo je Vedat Murići u 41. minutu, a pobedu Espanjolu je doneo Brajtvajt drugim pogotkom na meču u šestom minutu nastavka.

Espanjol je ovom pobedom došao do 12. mesta na tabeli, dok je Majorka ostala osma.