ĆAVIJEVA MAŠINA NASTAVLJA DA MELJE: Barselona slavila u Sevilji, Katalonci sve bliže tituli!

01.02.2023

23:05

Ekipa sa Nou Kampa sada ima osam bodova više od aktuelnog šampiona Real Madrida.

Barselonina pobednička serija je nastavljena. Katalonci su slavili u Sevilji protiv Betisa sa 2:1 u odloženom meču 17. kola španske La lige.

U prvom poluvremnu nije bilo pogodaka, ali zato je u drugom prštalo na obe strane. Borbeno, sa mnogo šansi i atraktivnih poteza igrale su obe ekipe. Rafinja je doveo goste u prednost 65. minutu. Petnaest minuta kasnije vođstvo je duplirao Levandovski, a domaćin je uspeo da dođe samo do neizvesne završnice autogolom Kundea u 85. minutu.

Ćavijev tim sada ima osam bodova više od drugoplasiranog Reala, ali uz utakmicu više od najvećeg rivala iz Madrida. Betis je šesti sa 31. bodom.