BEZ DRAME: Napoli PREŽIVEO Bergamo! (VIDEO)

03.04.2022

15:05

Atalanta položila oružje.

Fudbaleri Napolija ostvarili su važnu pobedu u borbi za Skudeto, pošto su uspešno "pregrmeli" gostovanje u Bergamu. Napolitanci su nadigrali Atalantu rezultatom 3:1 (2:0), čime su se izjednačili sa Milanom na čelu tabele Serije A.

Ishod susreta 31. kola italijanskog šampionata mogao se predvideti već nakon prvih 45 minuta. Insinje i Napolitano su svojim golovima doneli velikih 2:0 klubu sa juga Italije, a neizvesno je uneo De Ron, pogotkom u 58. minutu. Ipak, tačku na zasluženo slavlje gostujućeg tima stavio je Elmas, desetak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Napoli i Milan imaju po 66 osvojenih bodova, Rosoneri doduše imaju utakmicu manje, dok je Atalanta ostala na deobi šestog mesta sa ekipom Rome.