ŠOK JE BLAGA REČ: Zvezda saznala NAJVAŽNIJU vest pred osminu finala Lige Evrope!

27.02.2022

17:03

Crvena Zvezda ima čemu da se nada

Logo Lige Evrope na Marakani

Glazgov Rendžers je u domaćem prvenstvu napravio veliki kiks!

Nakon vođstva na poluvremenu od 2:0, golovima Morelosa i Sakale u 22. odnosno 24. minutu, protiv autsajdera Madervela, izgledalo je izvesno da će aktuelni škotski šampion doći do rutinske pobede na Ajbroksu.

Međutim, u drugom poluvremenu, Madervel je poništio prednost domaćina, te se utakmica završila rezultatom 2:2. Golove za domaćina postigli su Roberts i Vuleri.

Ovo je važna vest za ekipu Crvene Zvezde, nakon što su saznali da će se u osmini finala Lige Evrope sastati upravo sa Rendžersima.