FINALE BARAŽA U RAVNJU: Domaćin ima sve u svojim rukama - Zeka je na pola puta do Sremske lige!

13.06.2024

22:43

Može li Hajduk da poremeti planove rivalu?

Predstojeći vikend doneće nam odgovor na pitanje ko će biti treći tim koji će iz Međuopštinske lige izboriti plasman u Sremsku ligu, već su to učinili šampioni svojih grupa, Borac 1925 (Martinci) i Ljukovo.

Ekipe Hajduk 1932 (Šimanovci) i Zeka Buljubaša (Ravnje) igraju baraž kao drugoplasirani u svojim grupama, i u subotu je na programu revanš meč ovih sastava, nakon kojeg ćemo znati putnika u viši rang.

Klub iz Ravnja, baš kao i "kolega" iz Šimanovaca, nije uspeo da ozbiljnije zapreti lideru tokom prvenstva, imajući u vidu da su šampioni imali zaista izvanrednu sezonu iza sebe, pa su igrači morali da se zadovolje šansom preko baraža.

Prvi duel igran u Šimanovcima završen je pobedom gostujućeg tima iz Ravnja rezultatom 2:0. Golove za ekipu Zeka postigli su Čedomir Milovanović u drugom minutu i Mladen Ilić pred sam odlazak na odmor (43. minut). Sada je na programu revanš u Ravnju koji je zakazan za subotu, 15. jun sa početkom od 17 časova i 30 minuta.

Najavni poster

Sastav Zeka je tokom prvenstva pred svojim navijačima odigrao 13 utakmica i u tom periodu je zabeležio deset trijumfa, jedan remi i dva poraza. Jedini timovi koji su uspeli da odnesu ceo plen iz Ravnja su aktuelni šampion, Borac (Martinci) i njegov imenjak iz Radenkovića.

Iz redova Zeka su u najavi utakmice za naš portal poručili:

- Posle pobede u prvoj utakmici u gostima u prilici smo da u Ravnju zaokružimo priču oko baraža. Nećemo se opuštati i u utakmicu ulazimo sa oprezom, respektujemo protivnika koji će svakako pokušati da nam uzvrati u revanš utakmici. Daćemo sve od sebe da u subotu obradujemo svoje navijače i da posle naporne sezone zaokružimo priču ulaskom u Sremsku ligu.

Po informacijama koje ima naš portal, očekuje se veliki broj navijača iz svih okolnih mesta koji će doći da isprate jedan jako kvalitetan duel, u kojem svi očekuju dobar fudbal.