GOLIJAN I STEFANOVIĆ PO DVA PUTA U METU: Luk siguran na svom terenu protiv Jelava!

28.05.2024

17:00

Nova tri boda, nova odlična partija.

U okviru 24. kola Međuopštinske lige Jadar ekipa Luka iz Voćnjaka ugostila je sastav Jelava. Domaći tim je u ovaj meč ušao sa petog mesta na tabeli, dok su gosti bili na 11. mestu u ligi.

Već na samom startu dosuđen je penal za domaćina, situacija koja je unela nemir na terenu i nervozu u redovima oba tima. Aleksić je "požuteo" zbog starta tom prilikom, dok je priliku da dovede svoj tim u vođstvo propustio kapiten Luka, Stefan Panić.

Igralo se jako kvalitetno, napadi na obe strane, oko 100-tinak navijača imali su šta da vide. Na isteku 28. minuta iskusni Miloš Golijan lobuje golmana glavom, 1:0 za tim iz Voćnjaka.

Kolektiv Luka

Samo pet minuta kasnije Aleksa Stefanović duplira prednost svog tima, i to je ujedno bio i konačan rezultat nakon 45 minuta igre. Na startu drugog dela izvršena je jedna izmena u redovima Jelava, dok je domaćin nastavio sa startnih 11.

Krenuli su gosti od samog starta nastavka na sve ili ništa, ali tu njihovu želju "presekao" je Golijan koji je drugim pogotkom na isteku 56. minuta postavio rezultat na 3:0 u korist Luka. Nakon toga tempo utakmice je opao, domaći su odrađivali posao.

Stefanović je svojim drugim pogotkom na isteku 80. minuta stavio tačku na ovu utakmicu, i ujedno postavio konačnih 4:0 za Luk.

Luk (Voćnjak) - Jelav 4:0 (2:0)

Luk: Nikolić, Milovanović (od 70' Pavlović), Ražnatović, Subotić, Stefanović, Golijan, Panić, Mitrović, Todorović (od 60' Marković), Lazić, Milovanović

Jelav: Radić, Aleksić, Krčo, Miletić, Jović, Nikolić, Radojčić, Matić, Zarić, Jakovljević (od 46' Adakalić), Bakić

U sledećem kolu Jelav dočekuje Borac iz Kozjaka, dok sastav Luka ide na noge Studencu iz Gornje Koviljače.